Aluetoimijoiden karttaKontaktuppgifter

De regionala medlemmarna ansvarar för  insamlingen av  uppgifter om företagen. Områdesindelningen och de regionala aktörernas kontaktuppgifter hittar du här nedan.

  1. Tanja Häyrynen, 040 704 3130, tanja.hayrynen@lapinliitto.fi, Lapin liitto

  2. Soila Hiltunen, 0400 182 584, soila.hiltunen@maajakotitalousnaiset.fi, YmpäristöAgro II, ProAgria Uleåborg / Lantbruks- och hushållskvinnor

  3. Soili Hypén, 040 776 4290, soili.hypen@maajakotitalousnaiset.fi, ProAgria Kainuu ry / Maa- ja kotitalousnaiset

  4. Piia Karhula, 040 196 4434, piia.karhula@maajakotitalousnaiset.fi, Keski-Pohjanmaan Maa- ja kotitalousnaiset

  5. Nina Möller-Nord, 050 594 6501, nina@dynamohouse.fi, Ab Företagshuset Dynamo Yritystalo Oy

  6. Suvi Takala, 044 754 1678, suvi.takala@intoseinajoki.fi, Into Seinäjoki Oy / Ruokaprovinssi

  7. Leena Pölkki, 050 401 1894, leena.polkki@jamk.fi, Pro Ruokakulttuuri, Jyväskylän Yrkeshögskola / Liiketoiminta ja palvelut

  8. Marja Niskanen, 0400 905 782, marja.niskanen@maajakotitalousnaiset.fi, ProAgria Pohjois-Savo ry / Maa- ja kotitalousnaiset

  9. Marja-Leena Hirvonen, 050 306 6257, marja-leena.hirvonen@pkky.fi, Pohjois-Karjalan aikuisopisto

  10. Riitta Kaipainen, 044 308 4569 , riitta.kaipainen@helsinki.fi, Helsingfors Universitet / Ruralia-institutet

  11. Sanna Lento, 040 509 6443, sanna.lento@hamk.fi, Tavastlands yrkeshögskola

  12. Eeva Ylinen, 0400 805 839, eeva.ylinen@ahlman.fi, Stiftelsen för Ahlman skola

  13. Marko Jori, (02) 838 0627, 050 380 1621, marko.jori@pji.fi, Pyhäjärvi-institut

    Tuuli Pirttikoski, tuuli.pirttikoski@satafood.net, Satafood Kehittämisyhdistys ry

  14. Johanna Mattila, 040 565 8121, johanna.mattila@utu.fi, Turun yliopiston Brahea-keskus, LounaFood

  15. Ritva Jäättelä, 040 832 9400, ritva.jaattela@laurea.fi, Yrkeshögskolan Laurea

  16. Tuula Repo, 020 747 3406, 040 588 0958, tuula.repo@proagria.fi, ProAgria Etelä-Suomi ry, Kymenlaakson aluetoimisto

  17. Lena Brenner, (018) 329 670, 0457 526 7305, lena.brenner@landsbygd.ax, Ålands Landsbygdcentrum

Tilläggsuppgifter:
Projektet Äkta smaker II, projektledare Päivi Töyli, puh. 040 189 1929, paivi.toyli@utu.fi, Åbo universitets Brahea centrum

 


^
Tämä sivusto käyttää evästeitä sekä muita tekniikoita navigoinnin apuna sekä tilastointiin. Käyttämällä ja klikkaamalla OK hyväksyt tämän.
Voit tutustua tietosuojaselosteeseemme täällä.

This site uses cookies and other tracking technologies to assist with navigation and to analyse your use of our services. By clicking OK you consent to this.